Instruktorzy Wavecamp

Dowiedz się więcej o zespole Wavecamp, którego doświadczenie i pasja pomogą Ci spełnić największe marzenia windsurfingowe. Nasza załoga to grupa zajawkowiczów, gotowych podzielić się wiedzą i umiejętnościami, aby zapewnić Ci niezapomniane doświadczenie na wodzie.

Maciej "Kapusta" Kapuściński

Czołem Załogo:)
Jestem pomysłodawcą i założycielem wyjazdów Wavecamp.
Oprócz codziennej pracy organizacyjnej, na Wavecampach szkolę podczas kursów instruktorskich i wyjazdów na fale, które są moją największą pasją.
Przekazuję też wiedzę podczas regularnych webinarów i filmów szkoleniowych.
Gdyby nie wizytówka Wavecamp, to moja druga połówka nie umówilaby się ze mną wiele lat temu na randkę. Jest to potwierdzenie tezy, że pod skrzydłami Wavecamp można wszystko: nauczyć się startu z plaży, rufy w ślizgu a nawet nawiązać wspaniałe relacje na całe życie.

Kacper "Kaszpar" Zalewski

Hejże! Jestem Kacper- człowiek od zadań specjalnych 🙂 To ze mną będziecie mieli kontakt po rezerwacji Waszego wyjazdu i to ja przywitam Was po przyjeździe na spot, a przede wszystkim zadbam na miejscu, aby cały pobyt dostarczył Wam niezapomnianych i dobrze zorganizowanych doświadczeń.
Kocham podróże i windsurfing, a najbardziej łączyć obie te rzeczy.
Pływanie na desce daje mi nieopisane uczucie wolności i radości. Właśnie te doznania staram się przekazywać podczas zajęć na bieżąco przeprowadzając kursantów przez kolejne etapy zaawansowania. Przede wszystkim skupiam się, aby moja grupa spędziła maksymalnie dużo czasu na wodzie łapiąc zajawkę i ciesząc się z pięknych chwil potęgowanych przez naukę nowych manewrów. Aloha! 

Robert "Sosna" Sosnowski

Na windsurfingu pływam od 6-go roku życia. Swoją przygodę zacząłem na mazurskich jeziorach, potem przeniosłem się na Zalew Wiślany, który przez wiele lat był moim home spotem. W trakcie studiów doświadczenie instruktorskie zdobywałem na półwyspie, gdzie wskoczyłem na kolejny level windsurfingu i zacząłem skakać freestyle. Obecnie jestem jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów w teamie Wavecamp, szkolę kursantów na każdym poziomie zaawansowania w różnych zakątkach świata. Podczas szkolenia kładę duży nacisk na technikę i świadome pływanie (zrozumieć, a potem wypływać). Korygowanie błędów szczegółowo omawiam w trakcie wideoanaliz. Moje niezwykle wprawne oko jest w stanie wychwycić najdrobniejsze błędy. 
Poza wodą ćwiczę jogę, biegam w runamagedonach i skaczę po przeszkodach ninja.

Dominik Demetraki-Paleolog

Z windsurfingiem mam styczność przez całe życie. Od młodych lat pracowałem na Helu, jednak prawdziwa zajawa przyszła w wieku ok. 23 lat kiedy zacząłem uprawiać freestyle i zdecydowałem się wziąć za ten sport na poważnie. 
Jako instruktor stawiam przede wszystkim na zrozumienie tego co się dzieje w trakcie wykonywania poszczególnych manewrów. Dlatego też lubię dobierać ciekawe, konstruktywne ćwiczenia zamiast jedynie „katować” dany manewr.

Agnieszka "Aga" Bar

Swoją przygodę z windsurfingiem zaczęłam na wyspie Karpathos i od razu wiedziałam że to jest to, co będę w życiu robić. Lubię pływać w nowych destynacjach co łączy się z moją drugą pasją – podróżowaniem. Na Wavecampach pracuję od 2018 roku. Jako instruktor staram się przekazywać wiedzę w zrozumiały i ciekawy sposób, patrząc indywidualnie na możliwości każdego kursanta. Staram się odpowiadać wyczerpująco na wszystkie pytania i nie zapominać o praktyce. Najbardziej zależy mi na przekazaniu miłości do tego sportu windsurferkom i windsurferom w każdym wieku.

Jan "Winiar" Winiarski

Windsurfing poznałem 20 lat temu na Półwyspie Helskim i od razu zakochałem się we wszystkich aspektach tego sportu.
Zacząłem uczyć w wieku 17 lat i od tamtej pory nieprzerwanie staram się przekazywać wiedzę wszystkim, którzy chcą wejść na wyższy poziom w swoim windsurfingowym rozwoju. Po zdobyciu tytułu Mistrza Polski Instruktorów windsurfingu postanowiłem zdobywać doświadczenie instruktorskie na zagranicznych akwenach.
Z Wavecampem zacząłem współpracę w 2016 roku i mam nadzieję, że będąc emerytem wciąż będę tutaj szkolił i zwiedzał świat.
Największą radość na wodzie sprawia mi gdy po moich radach kursantom zaczynają wychodzić nowe manewry. Dlatego podczas szkolenia daję z siebie wszystko!

Maarten Molenaar

Jestem Maarten, możecie mnie spotkać na szkoleniach Wavecamp jako Waszego Kołcza. Poza szkoleniem zajmuję się filmowaniem, jestem zawodnikiem we freestyle’u oraz  managerem zawodów pucharu freestyle FPT.
Nie uważam siebie za jakiegoś utalentowanego windsurfera, ale dzięki temu, że popełniłem po drodze każdy możliwy błąd myślę, że dokładnie rozumiem każdy manewr. Dzielenie się tą wiedzą oraz zajawką z Wami daje mi niesamowicie dużo energii i nie mogę się doczekać, żeby razem z Wami spędzić czas na wodzie!

Michał "Denga" Ruszkowski

Pierwszy raz windsurfingu spróbowałem w wieku 7 lat i od początku wiedziałem, że to jest to! Zacząłem swoją instruktorską przygodę w wieku 14 lat na półwyspie i tak ta zajawka ciągnie się aż do teraz. W swoim szkoleniu głównie kładę nacisk na zrozumienie poszczególnych manewrów, co przekłada się na szybszy progres ale nie zapominam o praktyce 🙂

Karolina Rachel-Kluczewska

Jestem Rejczi:) Mając 14 lat popłynęłam pierwszy raz w ślizgu i od tego momentu przepadłam;) To znaczy czekałam tylko na kolejne wakacje, by stanąć na desce.
Windsurfing wywrócił moje życie do góry nogami. 
Na co dzień pracuję jako stomatolog, ale wciąż nie mogę odpuścić szkolenia, bo zarażanie zajawką następnych osób daje mi niesamowita satysfakcję. 
Na szkoleniu kładę nacisk na proste i zrozumiałe tłumaczenie oraz słuchanie wiatru, by windsurfing dawał maksymalną przyjemność.
Uwielbiam, gdy moi kursanci łapią dzięki temu zajawkę na całe życie.

Jan "Dżony" Wielgosz

Pływam na windsurfingu odkąd załapałem, że można stać na dwóch nogach za dzieciaka. 
Uwielbiam sprzedawać zajawkę, jest to dla mnie najważniejszy element szkolenia.
Mam emocjonalne podejście, niekonwencjonalne metody, i co najważniejsze kocham przeżywać szczęście z progresu razem z kursantami. 
Moje motto? 
Wychodź poza swoją strefę komfortu, bo tam właśnie rodzi się progres.

Maciek Makowski

Siemka! Jestem Maciek, sporty wodne zaczynałem od żeglarstwa, ponieważ tata uznał, że wożenie syna na treningi w weekendy będzie dobra wymówką żeby złapać trochę czasu na wodzie dla siebie. Później przerzuciłem się na windsurfing, w szczególności na freestyle.
Od tego czasu większość wolnego czasu staram się spędzać na desce.
Nie istnieje nic lepszego niż wspólna sesja na wodzie z ekipą znajomych i wylądowanie nowego tricku. Dlatego w trakcie szkolenia staram się żeby kursanci podłapali tą windsurfingową zajawkę i mogli cieszyć się z nowych manewrów. Do zobaczenia na wodzie!

Julek "Julas" Mokrzański

Siemka jestem Julas, na desce praktycznie się urodziłem, bo pływam od 4 roku życia. Windsurfing jak i uczenie innych to moja zajawa, a przede wszystkim miłość, przez co progres kursantów często cieszy bardziej niż własny.
Na szkoleniach kładę nacisk na rozumienie wiatru, wody i sprzętu w każdych warunkach i przy wszystkich manewrach, dzięki czemu nie zabraknie zastrzyku adrenaliny. Do zobaczenia, leeecimy na wodę!

Zrób milowy krok w swoim windsurfingowym rozwoju