Rufa w ślizgu – 5 najczęstszych błędów!

Rufa w ślizgu!

Teoretycznie o rufie w ślizgu napisano lub powiedziano już wszystko. W praktyce bardzo wiele materiałów szkoleniowych koncentruje się na błędach, które dotyczą max. 10% windsurferów. 

Skąd możemy się dowiedzieć jakie NAPRAWDĘ bolączki mają deskarze przy tym zwrocie? Z pomocą przychodzi tutaj statystyka. Na Wavecampach co roku od kilkudziesięciu do kilkuset osób rocznie uczy się bądź doskonali ten manewr. Przy tak dużej grupie bardzo łatwo jest wyodrębnić 5 najczęściej spotykanych błędów podczas nauki rufy w ślizgu. Zainteresowana/y? Koniecznie obejrzyj poniższy film, który na skrzynkach mailowych Kursantów Wavecamp wylądował już kilka tygodni temu. Jeżeli chcesz mieć dostęp do materiałów szkoleniowych na kilka dni lub tygodni przed ich oficjalnym opublikowaniem to koniecznie zostaw do siebie namiar na tej stronie:

http://duckjibe.gr8.com/

W ciągu kilku minut dostaniesz nowy film szkoleniowy na swój adres e-mail. Raz na jakiś czas dostaniesz również informację o wyjazdach szkoleniowych. Na niektóre z nich miejsca potrafią sprzedać się w ciągu pierwszej doby od uruchomienia zapisów. Tym bardziej warto mieć informacje o rozpoczęciu zapisów z pierwszej ręki.

Obiecany film o rufie w ślizgu: